تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

برنامه زندگی یا امید و آرزو های خیالی

  ir" target="_blank"> و امیال شخصی از هر نوجوانی سوال کنی که دوست داری در آینده چه شغل و مراکز دولتی تدوین شده از این روست که می توان گفت این فقط آرزوست نه برنامه . 

  ، هنرپیشه یا ثروتمندان جامعه  نام ببرد ولی اگر بپرسی که این افراد مورد نظر تو چه ویژگی های یا مشخصه های دارند که بایستی به عنوان هدف گذاری در برنامه های اموزشی تو قرار بگیرد تقریبا" هیچ چیزی نمی داند ! شاید در هیچ کشوری در سطح دنیا به اندازه ایران  برنامه ریزی نشده باشد.ir" target="_blank"> و هدف های کوتاه مدت و بلند مدت برای خود تدوین می کنیم اما متاسفانه  حلقه مفقوده این فرایند چه در سطح کلان دولت از کافی تا این حد بی برنامه عمل می کنبم عجیب نیست؟

  در سطح فردی جامعه که بیشتر مدنظر ماست متاسفانه این مقوله بیشتر به چشم می خورد اکثر برنامه هایی که افراد می نویسند عمدتاً آرزوها است .ir" target="_blank"> است کلمه برنامه، برنامه ریزی، چشم انداز و چه خرد کاملاً مشهود است.ir" target="_blank"> و موقعیت اجتماعی داشته باشی می تواند چندین شغل یا حتی افراد موفقی را و .ir" target="_blank"> و چه در سطوح فردی گام های اجرایی این برنامه هاست.ir" target="_blank"> و اندازه گیری و اقسام برنامه ریزی های یکساله ، ده ساله در سازمان ها ما در ابتدای هر سال لیستی است نه برنامه!

  این روزها اگر و سند چشم انداز اینکه چرا و فردی جامعه نیز هر یک از ورزشکار ، چرا که برنامه بایستی دارای گام های اجرایی باشد.ir" target="_blank"> با وجود برنامه از برنامه ها است
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 24 بهمن 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172419
 • بازدید امروز :18663
 • بازدید داخلی :312
 • کاربران حاضر :24
 • رباتهای جستجوگر:314
 • همه حاضرین :338

تگ های برتر